Välkommen att kontakta oss på Siljans Chark

Kontor och charkfabrik

Tel: 0250-59 21 00
E-post: info@siljanschark.se

Postadress:
Siljans Chark
Box 62
792 21 Mora

Besöksadress:
Örjasvägen 17, Mora

Slakteri

Tel: 0248-231 24
E-post: ickholmen@siljanschark.se

Post- och besöksadress:
Siljans Chark
Ickholmen 14
795 95 Vikarbyn

Order

Tel: 0250-59 21 00
E-post: order@siljanschark.se

Förfrågningar och reklamation

Telefontid mån–fre kl. 13.00–14.00.
Tel: 0250-59 21 00
E-post: reklamation@siljanschark.se

Fyll gärna i vårt webbformulär med din förfrågan eller reklamation:

Utesäljare

Christer Froms
Utesäljare, butik
Tel: 070-229 08 49
E-post: christer.froms@siljanschark.se

Sabina Hebert
Utesäljare, restaurang och hotell
Tel: 073-622 91 04
E-post: sabina.hebert@siljanschark.se

Innesäljare

Daniel Nordlander
Tel: 0250-59 21 16
E-post: daniel.nordlander@siljanschark.se

Jim Svensson
Tel: 0250-59 21 14
E-post: jim.svensson@siljanschark.se

Marknad

Carl Årjes
Marknads- och försäljningschef
Tel: 076-720 65 05
E-post: carl.arjes@siljanschark.se

Karin Sandberg
PR, kommunikation
Tel: 070-193 79 45
E-post: karin.sandberg@siljanschark.se

 

Ekonomi

Jan Matsson
Ekonomichef
Tel: 070-528 4904
E-post: jan.matsson@siljanschark.se